    AXAGON BUCM-CM20AB, HQ kabel USB- typ C <-> USB- typ C, 2m, USB 2.0, PD 60W 3A, ALU, opletený, čierný
    DPH
    23%
    Cena s DPH
    Cena bez DPH
    Výrobca
    MIX
    Kód
    055433
    EAN
    Part No.
    BUCM-CM20AB
    Záruka
    24 Mesiace
    Výrobca
    MIX
    Kód
    055433
    EAN
    Part No.
    BUCM-CM20AB
    Záruka
    24 Mesiace
    Výrobca/Zástupca pre EÚ
    Euro Data Distribution s.r.o
    Krajná 10, Bratislava 82104
    DPoljak@eurodata.sk
    Našli ste niekde nižšiu cenu?
    Informujte nás!
      Popis produktu
      Prémiový prepojovací USB-C - USB-C dátový a nabíjací AXAGON BUCM-CM20AB HQ USB 2.0 kábel s konektormi USB-C male na oboch koncoch. Kábel je navrhnutý na synchronizáciu dát a nabíjanie notebookov, telefónov, tabletov a ďalších mobilných zariadení. Podporuje prenos dát rýchlosťou až 480 Mb/s a nabíjanie prúdom až 3A. Kábel je kompatibilný s nabíjacími technológiami Power Delivery 60W, Quick Charge, Samsung AFC, Huawei FCP, SMART a ďalšími.
      Napájacie vodiče 22AWG (nižšie číslo = väčší prierez a nižší odpor vodiča) garantujú rýchle nabíjanie telefónov a ďalších mobilných zariadení. Kábel podporuje aj nabíjanie notebookov technológiou Power Delivery 60W. Dátové vodiče 30AWG spolu s kvalitným tienením, zaisťujú spoľahlivý prenos dát. Dvojité tienenie chráni prenášané signály pred nepriaznivým rušením.
      Konektory:
      • USB-C (M) male / samec
      • USB-C (M) male / samec
      Ďalšie vlastnosti:
      • DATA SYNC & FAST CHARGING - súčasný prenos dát a dobíjanie batérie mobilného zariadenia.
      • USB 2.0, kompatibilný s USB 1.1.
      • Podpora prenosových rýchlostí 480 / 12 / 1.5 Mb/s (High / Full / Low speed).
      • Podpora rýchleho nabíjania prúdom až 3A.
      • Podporované technológie nabíjania: Power Delivery 2.0/3.0 – 60W (20V/3A), Qualcomm Quick Charge 2.0/3.0/4+, Samsung Adaptive Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol, SMART Charging a ďalšie.
      • Kábel obsahuje napájacie vodiče 22AWG, dátové vodiče 30AWG.
      Ďalšie údaje:
      • dĺžka kábla 2 m,
      • vonkajší priemer kábla 4 mm.