NETWORKING

Filtrovať produkty

Viac parametrovMenej parametrov

Dostupnosť

1

Sklad

Status

0

Cena

od
do

Zoradiť podľa

vzostupne zostupne

Filtrovať produkty

 

Podrobné vyhľadávanie

V kategórii sme našli 64 produktov:
Filtre
 
 
 

Kód: 024998

P/N: TL-SF1005D

Mini Desktop Switch 5-port 10/100M TP-LINK TL-SF1005D, 5x 10/100M RJ45 ports, Plastic case

TP-Link TL-SF1005D 5-port 10/100M mini Desktop Switch, 5x 10/100M RJ45 ports, Plastic case TL-SF1005D je 5 portový malý 10/100Mbps SOHO switch pre menšie skupiny alebo domácnosti. Štandard IEEE 802.3x Full Duplex Flow Control. Auto negociácia rýchlos

9,33 €

 bez DPH

11,20 €

 s DPH

 

Kód: 025014

P/N: TL-WA850RE

Wireless N Range Extender TP-LINK TL-WA850RE 300Mbps, Wall Mount, 2.4GHz, 300Mbps, 802.11b/g/n; 2x interná anténa

TP-Link TL-WA850RE 300Mbps Universal Wireless N Range Extender,Wall Mount, 2.4GHz, 300Mbps, 802.11b/g/n; internal antennas;Range Extender Button TP-LINK TL-WA850RE je navrhnutý tak, aby pohodlne rozšíril pokrytie a zlepšenie signálu existujúcej be

15,87 €

 bez DPH

19,04 €

 s DPH

 

Kód: 042762

P/N: TD-W9960

TP-LINK TD-W9960B VDSL/ADSL modem, Wireless router 300 Mbps, 4-Port 10/100Mbps RJ45, RJ11, 2x anténa

Všestranná konektivita – Modem/router TP-Link TD-W9960 je vybaven porty DSL a LAN/WAN a je tak plně kompatibilní se standardy VDSL2/ADSL2+/ADSL2/ADSL. A dokáže zpracovat i připojení ethernet kabelem Zvýšená rychlost – Super rychlý širokopásmový přenos VD

33,59 €

 bez DPH

40,31 €

 s DPH

 

Kód: 025601

P/N: TL-SG108

Gigabit Switch TP-LINK TL-SG108 . 8-port 10/100/10000M, 8x 10/100/1000M RJ45 ports, supports GMP Snooping, Metal case

TP-Link TL-SG108 8-portový kovový gigabitový switch 10/100/1000M RJ45, podporuje GMP Snooping; IEEE 802.1p QoS Malý Gigabitový SOHO switch v kovovom púzdre pre menšie skupiny alebo domácnosti s 8x portmi RJ-45 10/100/1000Mbps. Štandard IEEE 802.3x F

22,11 €

 bez DPH

26,53 €

 s DPH

 

Kód: 025602

P/N: TL-SG105

Gigabit Switch TP-LINK TL-SG105 . 5-port 10/100/10000M, 5x 10/100/1000M RJ45 ports, supports GMP Snooping, Metal case

TP-Link TL-SG105 5-port Metal Gigabit Switch, 5 10/100/1000M RJ45 ports, supports GMP Snooping; IEEE 802.1p QoS; Plug and Play; metal case Malý Gigabitový SOHO switch v kovovom púzdre pre menšie skupiny alebo domácnosti s 5x portmi RJ-45 10/100/1000Mb

16,59 €

 bez DPH

19,91 €

 s DPH

 

Kód: 025947

P/N: TL-WN781ND

Wireless PCI Express N TP-LINK TL-WN781ND 150Mbps Adapter, 802.11n/g/b, odnímateľná anténa

TP-Link TL-WN781ND 150Mbps Wireless N PCI Express Adapter, Atheros, 1T1R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, 1 detachable antenna Bezdrôtová 2,4GHz PCI express karta s prenosovou rýchlostou 150 Mbps 1T1R. Karta je dodávána s odpojiteľnou anténou a v prípade potre

9,34 €

 bez DPH

11,21 €

 s DPH

 

Kód: 026362

P/N: TL-PA4010 KIT

TP-LINK TL-PA4010KIT Dvojica adaptérov 500Mbps, AV500 Nano Powerline Adapter Starter Kit

TP-LINK TL-PA4010KIT AV500 nano powerline adaptér štartovacia sada PREHĽAD Štartová kit AV500 adaptér TP-LINK TL-PA4010KIT využíva vašich existujúcich domácich elektrorozvodov k prenosu dát súčasne s elektrickou energiou. Vďaka tomu stačí bez potreby

44,31 €

 bez DPH

53,17 €

 s DPH

 

Kód: 026365

P/N: TL-WPA4220 KIT

TP-LINK TL-WPA4220KIT 300Mbps AV500 2-port Wireless N Powerline Extender Kit (dvojica: TL-WPA4220 s WiFi a TL-PA4010

TP-Link TL-WPA4220 Starter Kit AV500 2-port WiFi Powerline Extender KIT, including 1 TL-WPA4220 and 1 TL-PA4010, 500Mbps Powerline datarate, 300Mbps wireleses N,Plug and Play, 2 fast ethernet ports, WiFi Clone, Support Multiple IPTV Streams Highligh

50,23 €

 bez DPH

60,28 €

 s DPH

 

Kód: 027438

P/N: NCT-1

tester káblov CABLEXPERT RJ45 (UTP/STP) & RG-58, LED

Podporované káble: EIA / TIA 568A/568B RJ45 krútená dvojlinka BNC koaxiálny (10Base-T) kábel 100Base-TX, 1000Base-TX krútená dvojlinka Token Ring, AT & T 258A, koaxiálny kábel Batérie: 9 V DC (nie je súčasťou dodávky) Hmotnosť: 0,16 kg

6,70 €

 bez DPH

8,04 €

 s DPH

 

Kód: 029135

P/N: TG-3468

Gigabit PCIe Network Adapter TP-LINK TG-3468, 10/100/1000Mbps PCI Exp. Adapter, RealTek RTL8169SC

Gigabit PCI Network Adapter TG-3468 Gigabitová PCI sieťová karta s podporou rýchlostí 10/100/1000 Mbps full duplex. 32-bit Gigabit PCIe Network Adapter, Realtek RTL8168B, 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 port, Auto MDI/MDIX * Wake-on-LAN sup

9,64 €

 bez DPH

11,57 €

 s DPH

 

Kód: 029924

P/N: TL-SF1016

TP-LINK TL-SF1016 16-port 10/100M Switch, 16x 10/100M RJ45 ports, 1U 19-inch rack-mountable steel case

TP-Link TL-SF1016 16-port 10/100M Switch, 16 10/100M RJ45 ports, 1U 19-inch rack-mountable steel case Switch pre menšie skupiny alebo domácnosti s 16x portmi RJ-45 10/100Mbps. Štandard IEEE 802.3x Full Duplex Flow Control. Auto negociácia rýchlosti,

50,90 €

 bez DPH

61,08 €

 s DPH

 

Kód: 030448

P/N: TA-350/1

spojka netienená CABLEXPERT 8p8c Cat5E - 2x RJ 45/F

TA-350 in-line spojka 8P8C Spojka umožní prepojiť dva patch káble pri zachovaní parametrov Cat5E, spojka obsahuje dve zásuvky RJ45 pre pripojenie patch káblov.

0,46 €

 bez DPH

0,55 €

 s DPH

 

Kód: 031726

P/N: TL-POE150S

TP-LINK TL-POE150S PoE Injector Adapter

TP-Link TL-PoE150S PoE Injector Adapter, IEEE 802.3af compliant, Data and power carried over the same cable up to 100 meters, plastic case, pocket size, plug and play K čemu slouží tento produkt Injektor PoE TL-POE150S plně vyhovuje standardu IEE

18,92 €

 bez DPH

22,70 €

 s DPH

 

Kód: 031727

P/N: MC220L

Gigabitový optický konvertor TP-LINK MC220L 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot, 0,55 km multi-mode/ 10km single-mode

TP-Link MC220L 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot supporting MiniGBIC modules, switching power adapter, chassis mountable MC220L je média konvertor určený k prevodu médií z optického vedenia 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedenie 1000Base-T a naopak

23,08 €

 bez DPH

27,70 €

 s DPH

 

Kód: 031729

P/N: MC110CS

TP-LINK MC110CS Optický konvertor: 10/100Mbps RJ45 to 100Mbp single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 20 Km

TP-Link MC110CS 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 20Km, switching power adapter, chassis mountable Hlavní znaky: Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Funkce Link Fault Passthrough

34,52 €

 bez DPH

41,42 €

 s DPH

 

Kód: 032512

P/N: CPE210

Vonkajší WiFi Access Point TP-LINK CPE210

Vonkajší WiFi Access Point s funkciou klient, 802.11 b/g/n na 2.4 GHz, integrovaná anténa 9dBi 2x2 MIMO, PoE, 1x LAN Vonkajší WiFi Access Point TP-LINK CPE210 Vstavaná duálna anténa pre skvelé pokrytie Centralizovaný systém správy Jednoduché nasta

36,13 €

 bez DPH

43,36 €

 s DPH

 

Kód: 032513

P/N: TL-SF1024M

Switch TP-LINK TL-SF1024M 24-port 10/100M Desktop, 24x 10/100M RJ45 ports, Plastic case

Hlavní znaky: 24 portů 10/100 Mbit/s RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie Ethernet přinášející úsporu energie až 67 % Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos dat Plastový obal,

42,48 €

 bez DPH

50,98 €

 s DPH

 

Kód: 032514

P/N: CPE510

polarizovaná smerová anténa MIMO TP-Link CPE510

Vstavaná 13dBi 2x2 duálna polarizovaná smerová anténa MIMO Nastaviteľný vysílací výkon od 0 do 27 dBm/500mW Optimalizácia na úrovni systému pre bezdrôtový prenos do vzdialenosti viac než 15 km Technológia TP-LINK Pharos MAXtream TDMA (Time-Division-Mul

48,51 €

 bez DPH

58,21 €

 s DPH

 

Kód: 032518

P/N: RE200

TP-LINK RE200 AC750 Dual Band Wireless Range Extender 433Mbps/5GHz + 300Mbps/2.4GHz, 802.11ac/a/b/g/n, 100 LAN, int.ant.

TP-Link RE200 AC750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender, Mediatek, 433Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 802.11ac/a/b/g/n, Ranger Extender button, Range extender mode, with internal Antennas Opakovač signálu AC750 RE200 Hlavní znaky:

21,92 €

 bez DPH

26,30 €

 s DPH

 

Kód: 032519

P/N: TL-WN823N

Wireless adaptér TP-LINK TL-WN823N N Mini 300Mbps USB Adapter, 802.11n/g/b

TP-Link TL-WN823N 300Mbps Mini Wireless N USB Adapter 2.4GHz, 802.11n/g/b 300Mbps Wireless N USB mini Wifi adapter kompatibilný s produktmi 802.11b/g/n. Mini-Sized Design so spoľahlivým vysokým výkonom. Soft AP Mode - Easy Wireless zdieľanie interne

10,21 €

 bez DPH

12,25 €

 s DPH

 
 

Máte 

označené

0

produktov

Vyberte hromadnú akciu