Gigabitový optický konvertor TP-LINK MC220L 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot, 0,55 km multi-mode/ 10km single-mode
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gigabitový optický konvertor TP-LINK MC220L 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot, 0,55 km multi-mode/ 10km single-mode

 
 
 
         
(0x)

Výrobca:

TP-LINK

Kód:

031727 

Part No.:

MC220L 

Záruka:

24 Mesiace
 
Vaša cena bez DPH 18.64 EUR  
Recyklačný poplatok 0.08; DPH: 20% (Tonery a cartr. s el. súčiastkami)   
Vaša cena s RP* 18.72 EUR  
DPH 20%  
Vaša cena s DPH 22.46 EUR  
Objednať
Porovnať
 
Našli ste inde na internete nižšiu cenu?Informujte nás!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

TP-Link MC220L

1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot supporting MiniGBIC modules, switching power adapter, chassis mountable

MC220L je média konvertor určený k prevodu médií z optického vedenia 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC220L, ktorý bol navrhnutý podľa štandardov IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH, je určený pre použitie s multirežimovým / jednorežimovým optickým káblom s konektorom typu SC / LC. Využíva vlnovú dĺžku 850 nm pre odosielanie aj príjem dát s multirežimovým optickým káblom a vlnovú dĺžku 1 310 nm pre odosielanie aj príjem dát s jednorežimovým optickým káblom.

K čemu slouží tento produkt

MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC220L, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH, je určen pro použití s multirežimovým/jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC/LC. Využívá vlnovou délku 850 nm pro odesílání i příjem dat s multirežimovým optickým kabelem a vlnovou délku 1 310 nm pro odesílání i příjem dat s jednorežimovým optickým kabelem.

Mezi další funkce tohoto modulu patří možnost použití jako samostatného zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-LINK 19', automatická detekce MDI/MDI-X pro port TX a stavové LED kontrolky na čelním panelu. Modul MC220L umožňuje přenos dat pomocí multirežimového optického kabelu na vzdálenost až 0,55 km a pomocí jednorežimového optického kabelu až na 10 km.

   Podporuje rychlost 1 000 Mbit/s v plně duplexním režimu pro port TX i FX.
   Podporuje automatickou detekci MID/MID-X pro port TX.
   Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX.
   Port FX podporuje výměnu za provozu.
   Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,55 km u multirežimového optického kabelu a na 10 km u jednorežimového optického kabelu.
   Dobře viditelné LED kontrolky umožňují monitorování aktivity sítě.
   Externí napájení

Média konvertor a modul
Standardy a protokoly IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Základní funkce Plně duplexní řízení toku (IEEE 802.3x)
Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,5 km s optickým kabelem 50/125um
Porty 1 gigabitový port SFP
1 port 100M RJ45 (Auto MDI/MDIX)
Vlnová délka Depends on the used SFP module
Síťová média 1000BASE-T Kabel UTP kategorie 5, 5e (max. 100 m)
EIA/TIA-568 100 ? STP (max. 100 m)
Síťová média 1000BASE-FX Multirežimový/jednorežimový optický kabel
Network Media 1000BASE-FX Multi-mode/Single-mode SFP module
Network Media 1000BASE-T UTP category 5, 5e, 6 cable (maxium 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
Indikátory LED PWR, LINK, RX
Rozměry (Š*H*V) 94,5*73,0*27,0 mm
Napájení Externí napájecí adaptér
Bezpečnost a emise FCC, CE
Provozní prostředí Provozní teplota: 0–40 ?
Neprovozní teplota: -40–70 ?
Provozní vlhkost: 10–90 % nekondenzující
Neprovozní vlhkost: 5–90 % nekondenzující


 

Kontakt

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Ďalší obrázok...
 
 
 
 
 
 
 

Produkt manažér:

Peter Bielik, +421-911-283845, pbielik@eurodata.sk


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Súvisiace dokumenty

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Bratislava

    02/4820 9918
  • Žilina

    041/5116 628
  • Košice

    055/72896 53
  • Sklad a reklamácie

    041/5116 601
  • Otváracie hodiny

    Po-Pi 8:30-17:00
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
 
bez DPH
 
Ešte 100.00 € bez DPH k doprave zdarma
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
Nakonfigurujte si spotrebný materiál v 2 krokoch. Vyberte názov výrobcu a následne požadovaný model.
 
Prihlásenie
 
  Registrácia   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K prevádzke nášho webu www.eurodata.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.